כלכלת המשפחה מתנהלת כמו עסק, רק שכאן, על טעויות כל המשפחה משלמת

כלכלת המשפחה היא ה"עסק" שהכי חשוב לנהל נכון. והסיבה ברורה, כששומרים על כללי התנהלות כלכלית נכונה כולם נהנים וכשלא יודעים איך להתנהל נכון כלכלית כולם משלמים את המחיר. המינוס לא נשאר בבנק הוא מגיע איתך הביתה ומביא יחד איתו כעסים, מועקות, התפרצויות, אווירה מתוחה וריבים, פוגע בזוגיות, בשמחת החיים ובכיף של ה"ביחד". לצערי, זה מצב שמוכר היטב ל-80% מבתי האב בישראל שנמצאים במינוס.

אז איך עוברים ממינוס לפלוס? איך משיגים עצמאות כלכלית?

מיד אשיב. אבל קודם אני מבקש להציג בפניך את המשמעות המלאה של ניהול כלכלת המשפחה  – לטוב ולרע. הנה  טבלה שמעמידה אחד מול השני שני מצבים:

אימון להתנהלות כלכלית נכונה שמובילה לחופש כלכלי

זו הדרך לצאת ממינוס לפלוס, ויותר חשוב, איך לא לחזור אליו. זו הדרך להגיע לעצמאות כלכלית, לבנות את העתיד – שלכם ושל ילדיכם, זו הדרך לקנות, לצאת לבלות, לנסוע לחו"ל, לשלוח את הילדים לחוגים, לאכול במסעדות … רק הפעם ממקום של יש כי זו הוצאה מתוכננת  ולא ממקום של אין כי זו הוצאה שעולה לכם בריבית דריבית וסוחפת אתכם לסחרור כלכלי.

נעים להכיר אהרון אסולין – הקל-כליסט

מאמן כלכלי מוסמך. לפני שנים הייתי במקום בו נמצאים רוב בתי האב בישראל. שחיתי עמוק עמוק בביצת משיכת היתר, השתמשתי בכרטיס האשראי בלי חשבון ובלי בקרה, לקחתי הלוואות לכיסוי החריגה, חוויתי החזרות משכנתא וחסימת כרטיסי אשראי, שקעתי יותר עמוק… למדתי על בשרי כמה זה יקר וכמה זה פוגע במשפחה. עד, שעברתי בעצמי תהליך של אימון כלכלי ויצאתי לעצמאות כלכלית. למדתי והתמקצעתי בתחום וכיום, אני מציע לכל מי שרוצה לצאת מעבדות לחירות אימון להתנהלות כלכלית נכונה. תהליך בו נבנה ביחד  תוכנית לכלכלת משפחה לטווח הארוך והקצר. הכל בהתחשב בהכנסות, הצרכים והתוכניות של כל אחד מבני המשפחה תוך ליווי אישי שלי ו"שמירה צמודה" עליכם. רוצה להתקשר אלי כבר עכשיו? הנה: 052-3252840.

רוצה קודם לקרוא עוד על כלכלת המשפחה ורק אח"כ להתקשר אלי. בבקשה:

עצמאות כלכלית

המשמעות של עצמאות כלכלית היא לשלם קודם כל לעצמך ולא להיות חייב שקל לבנק ולחברות האשראי. מדובר באלפי שקלים בשנה שניתן לנצל לצרכי המשפחה. חופש כלכלי מאפשר גם לחסוך כסף ואלה הם רק שני יתרונות מתוך רבים נוספים.

ייעוץ כלכלי

הסחרור הכלכלי והמינוס הם מאפיינים המשותפים לכל המבקשים ייעוץ לכלכלת המשפחה. אלה, לא נוצרו מעצמם אלא הם תוצאה של ניהול הוצאות הכנסות לא מתוכנן. בנקודה זו יש לך שני יתרונות חשובים: האחד הוא הרצון שלך לעשות שינוי, השני...

צרכנות נבונה

לא צריך - לא צורך – זהו כלל בסיסי בניהול צרכנות נבונה. כן, אני יודע, קל לומר קשה ליישם במיוחד כשבכל יום משוגרים לעברך מכל כיוון אלפי מסרים שיווקיים שמפתים אותך למבצעי הנחות, מתנות והטבות. אין פלא איפוא שרוב בתי האב נמצאים...

Call Now Buttonלתיאום פגישה